Masowa wysyłka SMS w różnych branżach

Sprawdź pomysły zastosowania hurtu SMS, VMS i MMS w konkretnych branżach. Oferujemy narzędzia łatwej integracji z innymi systemami i automatyzacji wysyłek.

Branże

Marketing mobilny w postaci kampanii SMS, wysyłki MMS czy Voice SMS przyciągają nowych klientów. SMS QR lub SMS z kodem kreskowym można wysłać jako kartę rabatową. Powiadomienia SMS, przypomnienia i podziękowania wpływają na jakość obsługi. Zobacz, jakie korzyści przynosi masowa wysyłka SMS w Twojej branży.
 • Rozszerzenie oferty agencji o wysyłkę SMS na telefon stacjonarny (Voice SMS) to wzrost efektywności i łatwiejsze mierzenie konwersji.

  Więcej
 • Tide SMS to usługa kompleksowo zarządzająca wysyłaniem i odbieraniem zarówno pojedynczych jak i masowych SMS. Komunikacja przy użyciu SMS-ów usprawnia przepływ informacji zarówno pomiędzy pracownikami agencji badawczej, jak i między klientami, korzystającymi z jej usług.

  Więcej
 • Korzyści z wprowadzenia komunikacji mobilnej między klientami, a pracownikami firm zajmujących się ubezpieczeniami.

  Więcej
 • TideMobile jest usługą, która w prosty sposób integruje się z oprogramowaniem wspomagającym ściąganie należności i niesie ze sobą różne rozwiązania.

  Więcej
 • Szeroki wachlarz zastosowań usług mobilnych TideMobile, takich jak wysyłanie zaproszeń, potwierdzeń czy przypomnień do klientów salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

  Więcej
 • SMS-y docierają do dużej liczby potencjalnych klientów i utrzymują relację z obecnymi. Przypomnienia SMS kierowcom o dacie wymiany płynu hamulcowego lub terminie przeglądu technicznego pojazdu.

  Więcej
 • Komunikacja poprzez SMS i MMS to sprawdzony element programów lojalnościowych, strategii pozyskiwania klientów i zwiększenia sprzedaży.

  Więcej
 • TideMobile daje możliwość dostarczania spersonalizowanych SMS/MMS na telefon komórkowy Klientów sklepów internetowych. Informacja z potwierdzeniem złożonego zamówienia, potwierdzenie płatności lub wiadomość o wysłaniu przesyłki pocztą/kurierem.

  Więcej
 • Powszechność telefonów komórkowych oraz fakt zgłaszania przez mieszkańców różnych miejscowości chęci otrzymywania powiadomień, sprawia że coraz częściej w urzędach w całej Polsce wykorzystywane są wiadomości SMS.

  Więcej
 • Wysyłka wiadomości SMS pozwala na poinformowanie Beneficjentów a o zmianie terminu lub miejsca szkolenia, przypomnienie o konieczności dokonania wpłaty za zamówienie szkolenia bądź uruchomienie kursu na platformie e-learningowej czy przesłania materiałów szkoleniowych.

  Więcej
 • Usługi oferowane przez TideMobile są nowoczesne, wygodne dla Klientów i co w branży finansowej bardzo istotne – godne zaufania.

  Więcej
 • Odciążenie pracowników placówek medycznych za pomocą wykorzystania automatycznej wysyłki SMS do pacjentów w celu potwierdzenia wizyty czy przekazania informacji.

  Więcej
wczytaj więcej przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko wczytaj wszystko

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...