Masowa wysyłka SMS w różnych branżach

Sprawdź pomysły zastosowania hurtu SMS, VMS i MMS w konkretnych branżach. Oferujemy narzędzia łatwej integracji z innymi systemami i automatyzacji wysyłek.

Branże

Marketing mobilny w postaci kampanii SMS, wysyłki MMS czy Voice SMS przyciągają nowych klientów. SMS QR lub SMS z kodem kreskowym można wysłać jako kartę rabatową. Powiadomienia SMS, przypomnienia i podziękowania wpływają na jakość obsługi. Zobacz, jakie korzyści przynosi masowa wysyłka SMS w Twojej branży.
  • TideMobile jest usługą, która w prosty sposób integruje się z oprogramowaniem wspomagającym ściąganie należności i niesie ze sobą różne rozwiązania.

    Więcej
  • Komunikacja poprzez SMS i MMS to sprawdzony element programów lojalnościowych, strategii pozyskiwania klientów i zwiększenia sprzedaży.

    Więcej
  • Odciążenie pracowników placówek medycznych za pomocą wykorzystania automatycznej wysyłki SMS do pacjentów w celu potwierdzenia wizyty czy przekazania informacji.

    Więcej

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...