Gwarancja stałych cen podczas całej współpracy

Dzięki wypracowanym kontaktom ze wszystkimi polskimi operatorami GSM, jesteśmy w stanie zagwarantować stałe ceny naszych usług.

Gwarancja stałych cen

TideMobile zapewnia niezmienne ceny za usługi mobilne, dzięki nawiązanej współpracy ze wszystkimi polskimi operatorami GSM.

Jakie są możliwości korzystania z usług mobilnych?

Przykładowo do wysyłki SMS i MMS, można zastosować kilka rozwiązań:

  • użyć zwykłego telefonu, karty GSM z bonusowymi SMS lub MMS i ręcznie wygenerować SMS lub MMS
  • użyć modemu GSM, odpowiedniego oprogramowania i karty GSM z bonusowymi SMS lub MMS
  • wysłać SMS lub MMS przez zagranicznego Dystrybutora
  • wysłać SMS lub MMS przez polskich operatorów GSM

Patrząc na te możliwości tylko ostatnia daje gwarancję stałej ceny. Usługi TideMobile oparte są o podpisane umowy ze wszystkimi polskimi operatorami GSM na bezpośrednie połączenia do ich systemów. Dzięki temu także nasza firma podpisuje z Klientem umowę gwarantującą mu stałe ceny masowej wysyłki SMS lub MMS.

Częste pułapki cenowe:

Pierwsze dwa rozwiązania oparte są o użycie prepaidowych kart z tzw „darmowymi” SMS-ami lub MMS-ami. Wystarczy jednak dokładnie przeczytać regulamin takich „bonusów” i okazuje się, że nie wolno ich wykorzystywać do masowej wysyłki SMS czy MMS, ani innych działań biznesowych. W konsekwencji wysłanie z takiej karty już kilkudziesięciu SMS-ów czy MMS-ów, może ją trwale zablokować. Wtedy pozostaje kupienie kolejnej karty i koszty znacząco rosną. Takie rozwiązanie ma dodatkową wadę, dane w polu nadawcy (zawsze to będzie nr telefonu przydzielony do karty) stale się zmieniają. Pozostaje jeszcze aspekt prawny łamania regulaminu.

Cena u zagranicznego dostawcy może zmienić się w jednej chwili o kilkadziesiąt procent. Jakość doręczeń SMS-ów jest często niska. W połączeniach zagranicznych międzyoperatorskich nie można np. stosować nadpisów tekstowych czy polskich numerów do sieci Play.

Interesuje Cię usługa TideMobile?

Czekamy na pytania! Zadzwoń 22 29 27 901, napisz info@tidemobile.pl lub wypełnij pola:

Informacje o administratorze danych

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...