Jakość i bezawaryjność

Stawiamy na wysokiej jakości sprzęt i sprawdzoną technologię, aby można było korzystać z usługi TideMobile 24 godziny na dobę. Bez zakłóceń. Bez przestojów. Przy pełnym bezpieczeństwie danych.

Pełna redundancja, zasilanie i klimatyzacja

Aby zapewnić wysoką jakość, bezawaryjność i ciągłość naszych usług przygotowaliśmy w pełni redundantną infrastrukturę techniczną

Data Center

Posiadamy dwa równoległe niezależne DC (Data Center), u dwóch największych dostawców usług kolokacji w Polsce. Oba DC posiadają kilka niezależnych obwodów zasilania z systemami podtrzymania zasilania (UPS) i gwarancją ciągłości energii na poziomie 99,999%. Posiadają autonomiczny system klimatyzacji precyzyjnej z redundancją, utrzymujący odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza w pomieszczeniach technicznych. Każdy z naszych partnerów, którzy świadczą nam usługę kolokacji ma rozbudowaną, redundantną infrastrukturę własną, wiele punktów styku i wymiany ruchu z innymi operatorami. Zarządzając prefiksami dla przyznanej nam adresacji IP w ramach zestawionych sesji BGP z dostawcami łącz, mamy pełną kontrolę nad rozłożeniem ruchu pomiędzy serwerownie i łącza.

Sprzęt

Posiadamy klastry obliczeniowe zbudowane przy zastosowaniu zaawansowanych technologii IBM, takich jak Blade Center H (4 zasilacze hot-swap w dwóch obwodach zasilania.) czy macierze DS5020 (dwa niezależne zasilacze hot-swap podłączone do dwóch torów zasilania.). Każdy router, switch i inne urządzenia infrastrukturalne posiadają minimum dwa niezależne zasilacze hot-swap. Każdy klaster ma minimum dwie światłowodowe trasy dostępowe do Internetu z gwarancją dostępu na poziomie 99,99%.

Oprogramowanie

Środowisko systemowe i bazodanowe jest zwirtualizowane w oparciu o rozwiązania VMWare. Serwery i bazy są klastrowane. Utrzymywanych jest minimum dwa środowiska produkcyjne i kilka dodatkowych zapasowych. Tworzonych jest wiele migawek i obrazów zapasowych. Usługi i Platforma TidePlatform.com są zdywersyfikowane, powielone i rozproszone na wiele klastrów. Całość jest połączona w Cloud TideSoftware.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...