SMS API

Wybierając usługę Tide SMS można skorzystać z gotowych narzędzi, takich jak Platforma Tide B2B, arkusz MS Excel czy Mail2SMS. Można też zintegrować się z usługą poprzez SMS API (Application Programming Interface).

W usługach TideMobile jest kilka interfejsów API:

 • protokół HTTP i komendy Get/Post HTML
 • przy użyciu WS (WebService) w standardzie SOAP
 • standard SMPP
 • gotowe biblioteki i aplikacje do integracji popularnych systemów

SMS API udostępnia całą funkcjonalność usług Tide SMS. Wszystkie gotowe narzędzia, jak i samo SMS API są dostępne za darmo w ramach wykupionych usług Tide SMS.

Integracje SMS

Tide Software przygotował także gotowe integracje systemu masowej wysyłki SMS z platformami biznesowymi tj.: SALESmanago, User.com czy Zapier.

Integracja aplikacji Tide Software SMS z platformą Zapier:

Zapier to platforma, na której mamy obecnie dostęp do tysięcy aplikacji z wielu dziedzin, wykorzystywanych do automatyzacji procesów i zadań w codziennej pracy. Wszystkie te aplikacje w platformie Zapier można zintegrować z aplikacją Tide Software SMS za pomocą kilku kliknięć.

 • Skonfiguruj działania w platformie Zapier
 • Podepnij wybrane konto do wysyłek SMS w aplikacji Tide Software SMS
 • Przy ustawianiu akcji wysyłki SMS można wskazać, na jaki numer telefonu mają być wysyłane wiadomości, z jakiego nadpisu oraz o jakiej treści
 • Podając numer odbiorcy i treść można z kolei skorzystać ze zmiennych, jakie oferuje aplikacja, z którą łączymy wysyłkę SMS

Przeczytaj więcej o integracji wysyłki SMS w Platformie Zapier.

Integracja wysyłki SMS z SALESmanago:

SALESmanago to platforma marketing automation. Łączy zaawansowaną analitykę i automatyzację opartą o algorytmy AI. Za pośrednictwem Platformy SALESmanago istnieje możliwość prowadzenia komunikacji SMS dzięki integracji z systemem do masowej wysyłki SMS od Tide Software.

Integracja wysyłki SMS z User.com:

User.com to zaawansowane oprogramowanie do automatyzacji marketingu i sprzedaży. Pomaga firmom usprawniać wewnętrzne procesy i zautomatyzować. Zapewnia funkcjonalne narzędzia dla działów marketingu, sprzedaży i wsparcia. Dzięki integracji systemu do masowej wysyłki SMS od Tide Software z User.com można prowadzić komunikację SMS w sposób zautomatyzowany.

Najpopularniejsze rodzaje SMS

 • Wysyłaj wiadomości SMS pojedynczo lub masowo. Planuj wysyłkę w czasie. Przeglądaj szczegółowe raporty.
  Więcej
 • Szukasz oferty lub korzystasz już z SMS ECO? Zapytaj o niskie ceny i możliwości obniżenia kosztów.
  Więcej
 • Wiadomości SMS odczytywane lub odtwarzające nagranie. Wystarczy przesłać tekst SMS, a platforma Tide sama zamieni go na dźwięk.
  Więcej

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...